2018 İlkbahar-Yaz Takı Trendleri

27 Mart 2018
2018 İlkbahar-Yaz Takı Trendleri

Günümüzde moda artık eskisi gibi her yıl değil her ay, her hafta değişiyor. Hatta söz konusu takı ve aksesuarlar olduğunda bu değişim belki daha da hızlı...

Uslanmaz moda takipçileri 2018 İlkbahar Yaz sezonunun gözde trendsetterları olabillmek için kış aylarından bu yana yeni tasarımların sergilenmesini bekliyorlar. Haliyle yaz mevsiminin yaklaşmasıyla takı dünyası da tekrar renklendi, kışın soğuk ve kasvetli havası yerini yazın cıvıl cıvıl neşeli tarzına bıraktı.

2018 İlkbahar-Yaz takı modasındaki olmazsa olmazları herkesten önce keşfedip alışveriş listenizi hazırlamaya var mısınız?

Denizi Teninizde Hissedin!

Bu yazın en önde gelen trendi doğal deniz kabukları, doğal taşlar, ham mercanlardan tasarlanan takılar... Gerçek bir deniz kabuğunu boynunuzda taşımaktan daha çok sizi yaza yakınlaştıracak ne olabilir ki? Atelier Petites Pierres’in özel bir teknikle gerçek deniz kabuklarını altın kaplayarak ürettiği bileklik ve kolyeleriyle bu trendi siz de yakalayabilirsiniz.

Sıra Sıra Renkli Kolyeler

Çocukken Bodrum çarşının içinden aldığınız kum boncuklu ince kolyeniz var ya işte o bu sene bütün yaz sizinle birlikte! Minicik ve rengarenk boncuklu ince kolyeler hem üst üste birbirleriyle hem de ince zincirli kolyelerinizle kombinler yaratmaya imkan sağlıyorlar. Bizden duymuş olmayın ama bu kolyeleri iki sıra olarak dolamalı bileklik ya da halhal olarak da kullanabilirsiniz!

Zarif Ama Çok

Bu yaz vücut takılarıyla ilgili mottomuz bu... İncecik zincirli, minicik zirkon taşlarla süslenmiş zarif vücut zincirleri, pırıl pırıl halhal ve şahmeranlar arasında kararsız kalmanıza gerek yok çünkü bu yaz moda hepsini birden üst üste takmak! Geçen sene başlayan bu akım bu yaza da damgasını vuracak gibi görünüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.