Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Asimetrik Küpeler

Asimetrik küpe, hem günlük kullanımda hem de özel günlerde tarzınıza renk katacak önemli aksesuarlar arasında yer alır. Asimetrik olmasıyla beğeni toplayan bu küpe modeli, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı oluyor. Uygun fiyatlara pek çok asimetrik küpe modeline sahip olan Atelier Petites Pierres, yaratıcı tasarımlara sahip bu aksesuarlarla her zaman bir adım öne çıkmanızı sağlıyor. Giyiminizle olduğu kadar takı seçimlerinizle de fark yaratmak istiyorsanız, markanın değişik model, renk ve materyaller kullanılarak tasarlanmış olan asimetrik küpe modellerini buradan inceleyebilir, en beğendiğiniz modelleri seçerek uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.


Asimetrik Küpe Modelleri

Atelier Petites Pierres, sunmuş olduğu çok çeşitli tasarım asimetrik küpe modelleri sayesinde farklı ortamlara ve farklı kıyafetlere rahatlıkla adapte edebileceğiniz alternatiflerle karşınıza çıkıyor. İki kulak için farklı uzunluk, büyüklük ve şekillere sahip olan bu küpeler ile yalnızca şık görünmeyecek, aynı zamanda yeni ve havalı bir görünüm de yakalayacaksınız. Asimetrik küpe modelleri, üretiminde kullanılan materyaller, tasarım ve boyut itibariyle birbirinden ayrılıyor. Kimi modellerde pirinç üzerine altın kaplama, kimilerinde ise 925 ayar gümüş kullanılıyor. Bazı modellerde birbirinden farklı boyutlara sahip deniz kabukları kullanılırken bazıları püsküllü veya inci detaylı sallantılı küpeler olarak beğeninize sunuluyor.

Asimetrik Küpeler Nasıl Kombinlenir?

Atelier Petites Pierres asimetrik küpeler, bulunacağınız ortama göre farklı şekillerde kombinlemeniz mümkün. Günlük yaşamda spor ve sade kıyafetlerinize hareket katmak istiyorsanız, çok fazla taş detaylarına sahip olmayan ancak yine de yeterince şık ve güzel görünen asimetrik halka küpeleri tercih edebilirsiniz. Özel bir davete katılmayı ya da gece şık bir mekana gitmeyi düşünüyorsanız sallantılı ve incili tasarım asimetrik küpeler kombininizi tamamlamanız konusunda size yardımcı olabilir. Küpelerden birinin uzun ve sallantılı, diğerinin ise kısa ve kulaktan sarkmıyor oluşu sayesinde tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilir ve gecenin yıldızı olabilirsiniz.

Asimetrik Küpe Fiyatları

Atelier Petites Pierres asimetrik küpe fiyatları geniş bir aralıkta seyrediyor. Marka, takı fiyatlarını belirlerken çeşitli unsurları dikkate alıyor. Üretimde kullanılan materyaller, küpenin modeli ve tasarımı fiyatları doğrudan etkiliyor. Bunların yanı sıra bazı asimetrik küpe bayan modelleri çeşitli kişiselleştirme seçeneklerine de sahip olması sebebiyle farklı fiyatlandırılıyor. Özgün ve sıra dışı tasarımlara sahip asimetrik küpe modelleriyle kendi tarzınızı yaratmak istiyorsanız, her bütçeye uygun küpe tasarımlarından beğendiklerinizi hemen satın alabilir ve Atelier Petites Pierres kalitesiyle göz kamaştırmaya başlayabilirsiniz.

Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.