Ayın Burcu Terazi

24 Eylül 2018
Ayın Burcu Terazi

Ah şu teraziler yok mu? dediğinizi duyar gibiyim. Karasızlıklarıyla hem kendini hem sizin aklınızı bulandıracaklardır. Bu durumdan mıdır bilinmez ama büyülü bir havaları olduğu da yadsınamaz. Hayatında olduğunuzda kendinizi şanslı hissedeceksiniz ama onunla girdiğiniz çoğu tartışmayı da kaybetmeye biraz mahkumsunuz. Bu burca sahip kişilere hediye alırken ise biraz elinizi cebinize götürmeniz gerekecektir. 

Sizlere karşı sevecen ve uyumlu gözüken terazi burcu kişilerinin altında gizli bir gücün olduğunu unutmayın. Yüksek bir egoya sahiptirler. Sanat ve aşka özel bir önem verirler. Sizde bu çekici burcun özel olarak hayatınızda yer almasını istiyorsanız belirli standartların üzerinde olmanız gerekiyor. Bu durum onlara alacağınız hediyelere de yansımaktadır.

Pahalı ve kaliteli hediyeler seçin

Terazi kadınına alabileceğiniz hediyelerden başlayalım. Terazi kadını pahalı mücevherlere ya da takılara bayılır. Safir, gümüş, altın tarzı bir kolye ya da opal bir yüzükte onları mest edecektir. Zerafet ve aynı zamanda güzellik gezegeni tarafından yönetilmesi nedeniyle taze çiçeklere bayılacaklardır. Evlerinde de şıklığa önem veren terazi kadınlarına kaliteli aksesuarlar hediye edebilirsiniz. Terazi’nin metali ise bakırdır. Bu yüzden bakır bir eşya alabilir ya da şık bir saat hediye edebilirsiniz. Güllerini koyabileceği gösterişli kristal vazoda onlar için eşsiz bir hediyedir. Gece yaşamını çok seven terazi kadınına güzel bir gece çantası da alabilirsiniz. Her şeyin iyisine layık olduğunu düşündükleri için pahalı ve güzel kokulu parfümlerde onları son derece mutlu edecektir.

Müzik terazi erkeğinin tutkusu

Müzik dinlemek onun için bir tutku olan terazi erkeğine bununla ilgili hediyeler alabilirsiniz. Hoşlandığı şarkıcıların CD’lerini hediye olarak verebilirsiniz. Ya da sevdiği sanatçının konserine direkt bilet almanızda çok hoşuna gidecektir. Arabası varsa cd çalar ya da evine hoparlör alabilirsiniz. Terazi erkeği de hoş kokulardan hoşlanır parfümde seçenekleriniz arasında bulunabilir. Terazi erkeklerine şık ve zarif bileklik kolye hediyesinde bulunmanız değerinizi artıracaktır.

Hediye seçerken terazi burcu kişilerine kaliteden asla ödün vermeyin. Alacağınız şık ve pahalı hediyeler onların kalbinde taht kurmanızı sağlayacaktır ve size verdikleri değer artacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.