Ayın Burcu: İkizler

10 Haziran 2018
Ayın Burcu: İkizler

 

Halk arasında tutarsızlığı, karasızlığı ve ikili değişken karakter yapısıyla tanınan İkizler burcu insanını anlamak çok önemlidir. Aslında anlatıldığı kadar dengesiz ve kararsız değillerdir. Sadece belki de gereğinden kuvvetli hafızaları ve entelektüel merakları sayesinde bir okuduklarını ya da gördüklerini asla unutmaz ve böylece hafızalarını çok fazla bilgiyle doldururlar. Bu da onlarda çok bilmekten dolayı karar verememe hastalığına sebep olur.

Eh eskiler dememiş mi cehalet mutluluktur diye  işte İkizler insanı bu mutluluktan mahrum bırakılmıştır bu yüzden hayatı hep çoktan seçmeli test seklinde yaşarlar hiçbir zaman tek yönleri olmadığı için tek kararları da olamaz...

Dolayısıyla ikizler burcuna hediye alırken çok fazla kendinizi yormamanızı tavsiye ederiz ve mutlaka değişim kartı koymanızı!

Zira kendisi ilk görüşte aşık olacağı bir kolyeden zihninden geçebilecek ve sizin asla bilemeyeceğiniz sayısız sebepten ötürü 20 saniyede soğuyabilir ve koşa koşa onu değiştirmeye götürebilir. Elbette kasaya geldiği süre içinde değiştirme fikrinden tekrar vazgeçmiş ve kolye boynunda mağazadan çıkıyor da olabilir....

Ancak ufak tüyolar istiyorsanız  işte burada !

İkizler burcu iletişim insanıdır. Ona sevdiği inandığı bir mottoyu içeren bir bilekliğe bayılacaktır çünkü onların hep söyleyeceği bir şeyler vardır.

Renkli aksesuarlara bayılırlar, renkli ve farklı bir tarzları vardır, yenilikleri de takip etme konusunda oldukça cesurlardır.  Tarzını tamamlayacak renkli bir çift püsküllü küpenin onu çok mutlu edeceğine emin olabilirsiniz.

Ayrıca çok sıkılgan bir yapıları olduğu için kombin ürünler onlar için çok elverişlidir. Farklı şekillerde kullanabilecekleri aksesuarlara bayılırlar. 

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.