Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bileklikler

Bileklikler de diğer takılar gibi size günlük yaşamda veya özel anlarınızda zarif bir şıklık sunuyor ve diğer takılarınızı tamamlıyor. Atelier Petites Pierres bileklikler sizin en özel anlarınıza eşlik etmek için özel olarak tasarlanıyor. Marka, bileklik tasarımlarını temel olarak erkekler ve kadınlar için olmak iki ana başlıkta ayırıyor. Atelier Petites Pierres, hem erkekler hem de kadınlar için olan farklı tasarımlarıyla size çok geniş bir bileklik skalası sunuyor. Tasarımcılar bilekliklerini tasarlarken insan ve hayat farklılıklardan esinleniyor, bununla birlikte modern çizgisinden asla ödün vermiyor. Sayfamızdan tüm bileklik modellerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilir, şıklığınızı yansıtabilirsiniz.


Bileklik Modelleri

Atelier Petites Pierres bileklik modelleri farklı pek çok çeşidiyle kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Nasıl görünmek, nasıl hissetmek istediğinize bağlı olarak tasarlanan bu bileklik çeşitleri size cool, zarif, şık görünümler sunuyor. Markanın tasarladığı bilekliklerle mottonuzu bütünlemeniz mümkün. Maceraperestseniz, romantikseniz, şatafattan hoşlanıyorsanız ya da tek isteğiniz sade ve zarif görünmekte, Atelier Petites Pierres koleksiyonu içinden size uygun modelleri bulabilirsiniz. Atelier Petites Pierres model çeşitliliği ile pek çok farklı tarzın kapısını açan bileklikler sunuyor. Bileklik çeşitleri için yapılan çalışmalar, son trendler takip edilerek, özenle hazırlanıyor. Modeller arasında kişiye özel tasarım bileklikler, çok sıralı bileklikler, doğal taşlı bileklikler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Koleksiyonlar hazırlanırken altın, pembe altın, siyah rodyum metalleri ve 925 ayar gümüş gibi farklı seçenekler kullanıcılara sunuluyor. Bu çeşitlilik sayesinde modeller arasından takı tercihinize en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz, tercihinizi özel tasarım bileklik modellerinden yana kullanabilirsiniz. Tasarım bayan bileklikler tamamen kadınların tercihine göre özel olarak modelleniyor ve onlara sunuluyor. Atelier Petites Pierres markası bu yolla kendi ürettiği tasarımların yanında, kişiye özel ürettiği özgün tarzları, modellendiriyor ve çeşitliliği sağlıyor.

Bileklik Nasıl Kombinlenir?

İyi bir kombin yapmak için kendi tarzınızı iyi bilmeli ve kendinizi tanımalısınız. Atelier Petites Pierres markasının en önem verdiği detaylardan biri; her kullanıcıya hitap edebilmesidir. Marka, bir ürünü tasarlarken onun kimin kullanacağını, nerede ve nasıl kullanacağını göz önünde bulunduruyor. Bileklik çeşitleri oldukça geniş bir skalada kullanıcıyla buluşuyor. Çeşitli ürün seçeneği içerisinden kendinize en uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Sportif veya şık bir tarza uygun modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz bilekliği bulamazsanız da kendinize uygun, istediğiniz bilekliği rahatlıkla tasarlayabilir ve bunu markaya yaptırabilirsiniz. Tasarım bileklikler tamamen kişiye özel olarak tasarlanıyor. Böylelikle tasarım bileklik modelleri kişinin kendi için kolayca kombinleyebileceği aksesuarlar arasında yer alıyor.

Bileklik Fiyatları

Atelier Petites Pierres markası belirli bir çizgide ilerlerken her bütçeyi düşünmeyi ihmal etmiyor. Marka, bünyesinde bulunan geniş bileklik skalasıyla birlikte, geniş bir fiyat aralığını da kullanıcılara sunuyor. Bileklik fiyatları kullanabilme durumuna göre değişim gösteriyor. Sizin için en uygun bilekliği araştırdıktan sonra, fiyat karşılaştırması yapabilir, dilediğinizi seçebilirsiniz. Bileklikler, yapıldığı malzemeler veya tasarımlarına göre fiyat farklılıkları gösterir. Özel tasarım bileklikler, şahsa mahsus dizayn edildiğinden, diğer bilekliklere oranla biraz daha farklı bir fiyat gösterebiliyor. Bu bileklikler tamamen kullanıcının isteği doğrultusunda tasarlanıyor. Ayrıca hediye olarak da tercih etmenizi kolaylaştırıyor. Burada önemli olan nokta, sizin nasıl bir ürün belirleyeceğiniz. Sahip olmak istediğiniz ürüne karar verip, bütçenize en uygun ürünü Atelier Petites Pierres markası içerisinden rahatlıkla bulabilir, dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.