Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Ear Cuff

Küpeler, günlük yaşamda kullanılan ve kişinin tarzını ve stilini yansıttığı kadar kombinleri de tamamlayan önemli parçalardır. Ear cuff küpe ise tam anlamıyla cool kadın, özgür kız parçasıdır. Eğer siz de özgürlüğünüzü aksesuarla yansıtmayı seviyorsanız, ear cuff küpeler tam size göre. Atelier Petites Pierres earcuff küperlerinde oldukça güzel tasarımlar yer alıyor. Markanın takipçilerinin en çok severek alıp kullandığı ve sürekli takip ettiği ear cuff küpeler, farklı olmanın simgesi haline geliyor. Son dönemin trendlerini takip ederek takı tasarımı yapan Atelier Petites Pierres, earcuff modellerinde de zarifliğe, göz alıcılığa dikkat çekerken, trendleri de takip etmekten geri kalmıyor. Eğer sizde farklı olmayı seviyorsanız, Atelier Petites Pierres ear cuff küpe koleksiyonunda tam zevkinize göre küpeler bulacaksınız.


Ear Cuff Küpe Modelleri

Atelier Petittes Pierres, ürettiği takılarda tasarıma önem veriyor. Marka sürekli olarak yeni ürünler tasarlamaya ve var olan ürünlerine küçük dokunuşlar yaparak, onlara farklı esintiler katmaya devam ediyor. Ear cuff küpe modelleri diğer takı tasarımlarında da olduğu gibi tamamen özgünlük, şıklık ve zariflikten doğuyor. Kendine güvenen, farklı ve cool olmayı seven tüm özgür ruhlu kadınlar için tasarımı yapılan earcuff modelleri markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Siz kendinizi nasıl hissediyorsanız ya da nasıl hissetmek istiyorsanız, Atelier Petites Pierres size tam olarak bu imkanı sunuyor. Her koşulda farklılığı seven kadınlar; bu modeller sizi tamamlayan vazgeçilmez aksesuarlardan birisi olmaya devam ediyor. Earcuff modellerini sevenler, sıklıkla kulak kelepçesi tarzı küpe modelleri de tercih ediyor. Kulağın kepçe kısmını boydan boya saran bu şık ve farklı modeller ile tarz görünümler yakalanıyor. Kulak kepçesi modelleri de diğer earcuff modelleri gibi size sınırsızlığın kapısını açıyor. Tüm ear cuff küpe bayan modelleri, bayanların zarif kulak yapılarına uygun ve onların rahatlıkları düşünülerek tasarlanıyor. Rahat ve konforlu bir kullanım sunuyor. Atelier Petittes Pierres’in koleksiyonlarında sıklıkla tercih edilen earcuff küpeler, üretildiği malzemelere, taşlara göre de farklılıklar gösteriyor. Siz de kendi tarzınızı birbirinden şık, tasarım earcuff küpeler ile gösterebilirsiniz.

Ear Cuff Kombinleri

Çoğu zaman takı kombini yapmak birçok insana zor gelebiliyor. Aynı renkleri ya da benzer parçaları kombinlemekte zorluk çekiliyor. Atelier Petites Pierres tasarımlarını yaparken genel olarak birbiriyle kombinlenebilecek parçalar yaratmaya özen gösteriyor. Herkesi düşünerek, ürün tasarlamasının yanında da belli bir felsefeye bağlı kalması, tasarladığı ürünlerin belli bir çerçevede olmasını sağlıyor. Ayrıca marka sizin özgün fikirlerinize de önem veriyor. Kendi tarzınız için rahatça tasarım yapma imkanı sunuyor. Tasarım ear cuff modelleri, sizin kendi kombinizi yapmanıza yardımcı oluyor. Kendi tarzınıza uygun tasarımları Atelier Petites Pierres koleksiyonlarında yapabiliyorsunuz.

Ear Cuff Fiyatları

Atelier Petites Pierres markası birbirinden özgün, şık, zarif ear cuff tasarımlarını uygun fiyat aralığında sunuyor. Ear cuff küpe fiyatları, ürünün modeline, tasarımına ve kullanıldığı malzemeye göre farklılık gösteriyor. Geniş bir fiyat skalası olan ear cuff küpeler özel tasarım olmasına göre temel fiyat farklılığı gösteriyor. Tasarım kulak kepçesi modelleri markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Siz de istediğiniz ürünü Atelier Petites Pierres markası içerisinden rahatlıkla arayabilir ya da kendiniz tasarlayabilirsiniz. Tasarımlarını modern çizgilerle birleştiren Atelier Petites Pierres, koleksiyonlarındaki ürünleri uygun ödeme koşullarıyla sunuyor. Birbirinden farklı tarzda ve tasarımda aksesuarlar ile kişiliğinizi yansıtacak koleksiyonları ile markanın ürünleri sizi kendine bağlayacak.

Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.