Ear Jacket

Ear jacket küpe son zamanlarda yıldızı parlayan küpe modellerinden biri olarak, aksesuar seven ve bu konuda yenilikleri takip eden kişilerin gözdesi haline geliyor. Yeni trendlere ayak uyduran ve onları başarı ile kendi tasarımlarıyla bütünleştiren Atelier Petites Pierres, bu küpe modelini de şık ve zarif bir yorumla sizlere sunuyor. Markanın tasarlamış olduğu, farklı tarz ve ortamlara uyum sağlayan küpeler sayesinde trendlere de ayak uydurmakta hiç zorlanmayacaksınız. Her daim yeni modellerle göz önünde olmayı isteyen, şık olduğu kadar zarif görünmeyi de önemseyenler için Atelier Petites Pierres ear jacket küpeler biçilmiş kaftan. Ürün grubu içerisindeki çeşitli modelleri inceleyerek tarzınıza en uygun küpeleri seçebilirsiniz.


Ear Jacket Küpe Modelleri

Ear jacket küpe bayan modelleri, tasarımlarının modern görünüşü ve modelden modele değişen çeşitli taş detayları sayesinde hem gece hem de gündüz kullanıma uyum sağlayabilecek pek çok çeşitle karşınıza çıkıyor. Pirinç üzerine altın kaplaması sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan bu küpeler oldukça geniş bir model ve renk alternatifine sahip. Atelier Petites Pierres, pek çok kombine yakışan ve şık görünen sarı altın renginin yanı sıra, özellikle son dönemlerde daha da popüler olan “rose gold” rengini de tasarım ear jacket modelleri üretiminde kullanıyor. Tarzınızı ve kullanacağınız ortamı düşünerek model ve renk tercihinde bulunabilirsiniz. Halka küpeler daha çok günlük kullanım için uygunken, taşlı ve daha büyük olan modeller şık mekanlar ve özel davetler için mükemmel bir seçim olabilir.

Ear Jacket Küpe Kombinleri

Ear jacket küpe modelleri, kullanacağınız ortama uyum sağlayabilecek şekilde farklı kombinlenme seçeneklerine sahip ürünler. Atelier Petites Pierres, küpelerini üretirken farklı tarzlara hitap edebilecek ve farklı ortamlarda kullanılabilecek tasarımlara imza attığı için giydiğiniz kıyafetlere bu aksesuarları rahatlıkla uydurabilirsiniz. Taşlı ve daha gösterişli duran tasarım ear jacket modeldeki küpeler özel günlerde ve şık gece davetlerinde kullanılabildiği gibi, gündüz daha spor ortamlarda sade giysilerle de kombinlenebilir. Aynı şekilde taşsız ve sade tasarlanmış küpeler günlük yaşamda kullanılabilir ve gece davetlerinde gösterişli kıyafetleri şık bir biçimde tamamlayabiliyor. Küpelerin tasarımından dolayı sahip oldukları modern hava, onları abartılı bir görünümden uzaklaştırdığı için kombin yapmak çok kolay! Abartısız şıklıkları ve dayanıklı malzemelerden üretilmeleri nedeniyle uzun yıllar vazgeçilmez aksesuarlarınız arasında yer alacak ear jacket küpeleri buradan inceleyebilir, girdiğiniz her ortamda tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Ear Jacket Fiyatları

Atelier Petites Pierres ear jacket küpe fiyatları, sabit olmayıp modelden modele geniş bir aralıkta seyrediyor. Fiyatları etkileyen unsurlar arasında küpenin tasarımı, üretiminde kullanılan materyallerin çeşitliliği ve miktarları yer alıyor. Küpelerin üzerinde bulunan taş ve detaylar da fiyat farkı yaratan etkenler arasında sayılabilir. Fiyat konusunda dikkat edilen bir diğer unsur ise küpelerin boyutları ve bu nedenle sahip oldukları ağırlıkları. Atelier Petites Pierres’in ürettiği tüm ear jacket modeldeki küpelerin altın kaplama olması sebebiyle ağırlık ve boyut farklılıkları fiyat üzerinde direkt bir etkiye sahip olur. Pek çok tarza ve ortama hitap etmesinin yanı sıra, değişen fiyat aralığı sayesinde geniş çapta bir kullanıcı kitlesine sahip olmasıyla ear jacketlar pek çok kadının vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Siz de tüm modelleri inceleyerek kendinize her ortamda kullanabileceğiniz küpeler satın alabilir ve kullanma talimatlarına uyduğunuz takdirde herhangi bir yıpranma sorunu yaşamadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Sıralama seçin
  • T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.