El Takıları

Yepyeni bir aksesuar deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Her zaman kullandığınız takılardan farklı olarak tarzınıza ışık katacak aksesuarları keşfedin. El aksesuarı modelleri kadınların incelikli ruhuna hitap ediyor. Ellerinizde sanatsal dokunuşlar yaratan özel tasarımlar, büyüleyici takı modelleri sunuyor. Her bir tasarım kendi hikayesini anlatıyor. Siz de kendi hikayenizi bu özel tasarımlarda bulabilirsiniz. Günlük hayatınıza renk katacak el takıları cazibenizi artırıyor. Çekici, kendine güvenen ve farkını detaylarda ortaya koyan kadınlar yenilikçi takı modellerini tercih ediyor. Güzelliğin ince dokunuşlarda saklandığını bilen kadınlar her zaman özel tasarım takılarda kendini buluyor. Siz de kendinizi bu özel tasarım el takılarıyla yenileyebilirsiniz. İşte tam benlik diyeceğiniz birçok tasarım Atelier Petites Pierres el takıları arasında yer alıyor. Doğanın güzelliklerinden ilham alan tasarımlar sadeliğiyle büyülüyor. İhtişamı hissetmek isteyenler için oldukça şık seçenekler bulunuyor. Geleneklerden gelen hikayeleri modern dokunuşlarla tamamlayan etkileyici tasarımları mutlaka keşfetmelisiniz.


El Takısı Modelleri

El takısı tasarımları size tanıdık gelecek mistik hikayelerden ve kadın ruhunun inceliklerinden ilham alıyor. Show Time Koleksiyonu’nda yer alan Şahmeran hikayenin büyüleyici detaylarını yansıtıyor. El takısı modelleri benzersiz tasarımlarda sanatsal detayları keşfedebileceğiniz seçenekler sunuyor. Bazaar Koleksiyonu’ndaki harem tasarımı geleneksel Türk motifleriyle size eşsiz güzellikte bir takı deneyimi yaşatıyor. Aynı koleksiyonda kelebek tasarımlı el takısı ise zarif bir gündelik alternatif yaratıyor. El takısı modellerini hem günlük kıyafetlerinizle hem de özel gün kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz. Yeşil çiçekler tasarımı doğanın güzel enerjilerini hissetmenizi sağlıyor. Bilekten eli saran zarif tasarımlar özel gün kombinleri için çok popüler aksesuarlar, sadece bu takılarla bile özel bir tarz yaratabilirsiniz. İnce el işçiliğiyle tasarlanan el takıları her detayda kaliteyi hissettiriyor. Oldukça farklı ve özel bir aksesuar takmak istiyorsanız. el takısı modellerini mutlaka denemelisiniz.

El Takısı Kombinleri

El takılarını yine özel tasarım detaylara sahip kolyeler ve yüzüklerle kombinleyebilirsiniz. El aksesuarlarının yanına sallantılı yüzükler çok yakışıyor. Sallantılı yüzük modelleriyle Şahmeran el takısı modellerini estetik uyum içinde kullanabilirsiniz. Kelebek figürlü el takısı modelini ince tel yüzüklerle tamamlayabilirsiniz. El takılarını ek aksesuar olmadan da kullanabilirsiniz, çünkü bu takılar tek başına da oldukça şık duruyor. Ancak farklı kombinler denemek istiyorsanız seçtiğiniz modele göre yüzükler tercih edebilirsiniz. Eklem yüzükleri, el takılarını tamamlayacak bir diğer tasarım yüzük seçeneği. Siyah çiçekli el takısı modellerine aynı renkte çiçekli kolyeler çok yakışıyor. Yılan tasarımlı el takısı modeli sade kullanım için oldukça güzel bir tasarım. Modelin farkını ortaya koymak için bu model yıldız parça olarak tercih ediliyor. Onlarca farklı özel tasarım aksesuar, bayan el takıları kombin seçenekleri arasında yer alıyor.

El Takısı Fiyatları

Benzersiz şık detaylar sunan tasarım el takısı modelleri her zaman her yerde fark yaratıyor. Şahmeran ellerin zarafetini yansıtırken, Harem tasarımları ihtişamın cazibesini taşıyor. Birbirinden güzel bu tasarımlar arasından seçim yapmak zor olsa da uygun fiyatlar istediğiniz kadar modeli satın almanıza olanak tanıyor. Farklı tasarımlardan birer modele sahip olmak kombin seçeneklerini artıyor. Özel tasarım ayrıcalığı yaşatan el takısı fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Hem kelebek tasarımını hem de Şahmeranı mı beğendiniz? İkisini de almak için özel indirim olanaklarından yararlanabilirsiniz. El takılarını tamamlayacak çok özel yüzük tasarımlarına göz atmayı unutmayın! Atelier Petites Pierres imzalı el aksesuarı çeşitleri birbirini tamamlayacak model seçenekleriyle burada sizleri bekliyor.

Sıralama seçin
  • T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.