İade ve Garanti Koşulları
İade Koşulları

1.1) Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Sipariş onay maili geldikten sonra fikrinizi değiştirmeniz halinde kargoya verildi maili gelmeden önce bizimle atelier@petitespierres.com e-posta adresimiz ya da 0 216 302 00 97 numaralı telefonumuzdan irtibata geçtiğiniz takdirde siparişinizin sistemden iptalini sağlarız.

1.2) Siparişimi iade edebilir miyim?

Herhangi bir sebepten ötürü siparişinizi iade etmek istemeniz halinde web sitemiz üzerinden üye girişi yaptıktan sonra Siparişlerim bölümünde iadesini gerçekleştireceğiniz siparişinizin yanındaki çarpı işaretine tıklayarak iade formunu doldurmanız gerekmektedir. Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade edilecek ürünlerin faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak göndererek iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturası olmayan ürünleri muhasebe kayıtları gerçekleşemeyeceği için iade sürecine kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtiyoruz.
Sizlerin istekleri ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan, kişiselleştirilmiş ürünleri (lazer kazıma yöntemi ile kişiselleştirilmiş, kişiye özel ölçü çalışılmış, kişiye özel isim,harf,doğum tarihi vb. bilgiler doğrultusunda tasarlanmış ürünler) iade alamamaktayız.
Faturasız ya da iade koşullarına uymayan ürünler karşı ödemeli olarak size tekrar kargolanacaktır.


1.3) İade kargosunu ödeyecek miyim?

İade kargonuzun karşı ödemeli olması için, anlaşmalı olduğumuz UPS kargo şirketini arayarak firma kodumuz olan EY5798  'i veya Yurt İçi Kargo şirketini arayarak firma kodumuz olan 1200-1689' u bildirmeniz gerekmektedir. Bu kodlar ile iade kargonuz bulunduğunuz yerden ücretsiz olarak teslim alınacaktır. 
Takip sistemi ve hizmet kalitesi sebebi ile sadece UPS ve Yurt İçi kargoyla anlaşmalı olarak çalışmaktayız. Diğer kargo şirketleriyle göndereceğiniz iade işlemlerinin kargo ücretleri size ait olacaktır. UPS Kargodan farklı bir kargo firmasıyla karşı ödemeli olarak gönderilen iadeler kabul edilmeyecek ve size geri yollanacaktır.

1.4) İademi hangi adrese göndermeliyim?

İadelerinizi Şerafettin Sokak Anılarım Apt. No:3/1 D:2 Erenköy İstanbul adresine gönderebilirsiniz.

1.5) Siparişimi iade etmem halinde paramı nasıl alırım?

Siparişiniz orjinal faturası ve ambalajı içinde bize ulaşır ulaşmaz, paranız, kredi kartı ile ödeme yapılmış ise kartınıza, havaleyle ödeme yapılmış ise hesabınıza iade edilecektir.  Taksitli satışlarda iade işleminin tamamı tek seferde iade edilmektedir. İade işlemi gerçekleştikten sonra bankanızın kartınıza parayı transfer etmesi süre alabilmektedir. Bu süre bankadan bankaya değişmektedir. Bizler iade işlemini gerçekleştirdikten sonra bankanıza bu konuda danışabilirsiniz.


Garanti Koşulları


1.1) Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde ATELIER PETITES PIERRES garantisi altındadır.

1.2) Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

1.3) Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

1.4) Web sitemizden satın aldığınız ürünlerde oluşabilecek olası hasar dolayısı ile 1(bir) yıl süre ile ücretsiz onarım ve bakım hakkınız bulunmaktadır. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.