Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Gelin Taçları

Her genç kız düğününün veya nikahının mükemmel olmasını ister. Bunun için gelinlik seçimi genç kızlar için çok önemlidir. Ayrıca son zamanlarda gelinliği tamamlayan birçok gelin saç aksesuarı dikkat çekiyor. Bunların en başında gelin taçları geliyor. Atelier Petites Pierres, Yunan tarihinden ilham alarak gelinliği tamamlayacak nitelikte tasarım gelin taçlarını yeni evleneceklere sunuyor. Atelier Petites Pierres, farklı olmayı ve dikkat çekmeyi sevenlerin, her detayı önemseyenlerin tercih noktası olabilir. Hayatınızın en güzel gününde güzelliğinize güzellik katacak taçlara Atelier Petiter Pierres ile ulaşabilirsiniz.


Gelin Tacı Modelleri

Atelier Petites Pierres, her gelinin seçtiği gelinliğe uygun, tarzını yansıtacak gelin tacı modelleri tasarlıyor. Gelin taç modellerinden kanat detaylı gelin tacı, pirinç üzerine pembe altın, altın ve gümüş üzerine kaplanarak elde ediliyor. Kaplama rengi isteğinize göre seçilebiliyor. Ayrıca her baş yapısına uygun ayarlanabiliyor. Altın kaplama gelin tacı çiçek detaylı bir taç olup doğal tatlı su incileri ve Svarowski taşlarını içeriyor. Bu model de isteğe bağlı olarak pirinç üzerine altın, pembe altın ve gümüş kaplanarak tasarlanıyor. Bir diğer göz alıcı model ise yaprak detaylı gelin tacı. Doğal tatlı su incileri ve Svarowski taşları kullanılarak her parçası el işçiliğiyle tasarlanan bu model gelinlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Siparişe göre kaplama rengi altın, pembe altın ve gümüş seçilebiliyor. Bu modelin de her gelin başına uygun ayarlanabilme özelliği vardır ve rahatlıkla kullanılabilir. İnci detaylı altın kaplama gelin tacı Svarowski taşları ve doğal tatlısu incileri ile şık bir görüntü oluşturuyor. Kaplama rengi tercihe göre seçilebilir. Ayrıca, Atelier Petites Pierres ürünlerinin kaplamalarının uzun ömürlü olması için yüksek oranda koruyucu kullanıyor. Tacın kaplama renklerinin korunabilmesi için kozmetik ve kimyasal maddelerden, nemli ortamlardan ve sudan uzak tutmanız öneriliyor.

Gelin Tacı Kombinleri

Atelier Petites Pierres, her gelinliğin modeline uygun tasarım gelin tacı modelleri üretiyor. Sadeliği tercih eden gelinler için kanat detaylı gelin tacı vazgeçilmez bir model olarak çokça tercih ediliyor. Bu model sadelikle göz alıcı tasarımı bir araya getiriyor. Altın kaplama gelin tacı, çiçek detaylı bir model olduğu için tören için kır düğünü konseptini tercih eden gelinlerin tamamlayıcısı olabilir. Ayrıca sahip olduğu doğal tatlı su incileri ve Svarowski taşları çok şık bir görünüme sahip olduğu için gelinlikte abartıyı, gösterişi seven gelinler için de uygun bir model olabilir. Yaprak detaylı gelin tacı da gösterişli gelinlerin tercih ettiği modellerinden biri olarak dikkat çekiyor. Balık model gelinlikleri hem sade hem şık görünümü ile tamamlayabilir. İnci detaylı altın kaplama gelin tacı özellikle gelinliklerinde inci detayı sevenlerin tercih edeceği bir model olabilir. İncili bir taç bu tarz inci detaylarına sahip gelinliklerin bütünlüğünü sağlayabilir. Ayrıca bu modellerin kaplama rengi sipariş üzerine seçilebiliyor. Bu sayede gelinler, kullanacakları taç renklerini kıyafetin renk tonuna göre seçebiliyor.

Gelin Tacı Fiyatları

Atelier Petites Pierres gelinlere çok şık, çok farklı gelin taçları sunuyor. Farklı tasarım ve modeldeki taçlarla gelinlerin seçim alternatifleri de çoğalıyor. Bu gelin taçlarının fiyatları tasarımında kullanılan taşlara, kristallere, incilere ve kaplama özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Atelier Petites Pierres, gelinlere yeni evlenecek çiftleri zorlamayacak fiyatlar sunuyor. Her çiftin bütçesine uygun gelin taçları bulunabilir. Hem bütçenize uygun hem de gelinliğinize uygun tasarım bir model satın alarak düğününüzde tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Ayrıca, Atelier Petites Pierres kredi kartı tek ödeme, paypal, havale ve stripe gibi ödeme seçenekleri ile kullanıcılara yardımcı oluyor. Sizin için uygun olan ödeme seçeneğini değerlendirebilir, zorlanmadan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.