Güneş Aslan Burcunda

03 Ağustos 2018
Güneş Aslan Burcunda

Aslan burcuna hediye seçerken

Aslan burçları  adeta yüksek enerji ve samimiyetin timsalidir. Etrafındaki kişilere enerji saçarak konuşkanlıkları, esprileri ve kendilerine has karizmalarıyla dikkat çekecektir.

Kendilerini özel gören ve her türlü sıradanlıktan nefret eden aslan burçlarına hediye alırken çok dikkatli olmamız gerekmektedir. Çünkü onlar özel insanlardır ve özel hediyeleri hak etmektedirler!

Aslan burçları hediye alırken ve verirken gayet soğukkanlı olacaklardır. Verdiğiniz hediye onları kesinlikle onurlandırmalıdır. Lükse ve gösterişe düşkün olan aslan burçlarına pahalı hediyelerden ziyade ona özel, havalı ve kendini gösterir hediyeler almalısınız. 

Eğer onlara sıradan bir şey alırsanız bu onları üzecektir ve kendilerini değersiz hissetmelerine sebep olacaktır. Bizden söylemesi!

Gösteriş Önemli Gösteriş...

Hediye beğendirmekte güçlük yaşayacağınız aslan kadını göze çarpan ve de özellikle onu diğerlerinden farklı kılan hediyeler beklemektedir. 

Renkli kocaman küpeler, pek herkesin takamayacağı büyük gösterişli kolyeler , yüzükler diğer burçların aksine aslan kadını için hiç de taşınması zor gelmeyecektir.  Onlar bu parçaları herkesten güzel taşıyabilirler, bu sebeple Show Time koleksiyonumuza göz atmanızı öneririz.

Sunum içerikten önemli olabilir!

Aslan burcu için ilk intiba çok çok önemlidir. Kalite ve özeni çok iyi tesbit edebilen Aslanlar için kalitesiz bir paketten çıkan bir pırlanta yüzüktense özenle paketlenmiş ama daha az pahalı bir hediye onu daha çok cezbedecektir. Bir çok parçadan oluşan bir hediye paketi karşısında hayranlığını saklayamayacaktır.  Şık bir fulara kombin yapılmış bir zarif broş onda hem düşünülmüşlük hissini uyandıracak hem de gururunu okşayacaktır. Bu arada şık bir hediye notunu da unutmayın deriz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.