Harf ve İsim Bileklikler

Atelier Petites Pierres’in takılara anlam yüklemeyi sevenler için oluşturduğu harfli isimli bileklik koleksiyonu, aksesuar düşkünlerinin beğenerek kullanabileceği parçalar içeriyor. Harfli bileklik çeşitleri, alfabedeki hemen hemen bütün harfler için tasarlanmış takılarla beğeninize sunuluyor. Modern tasarımlar ve zarif modellerden oluşan harfli bileklikleri inceleyebilir, sizin için anlamlı olabilecek bilekliği bulabilirsiniz.


Harfli ve İsimli Bileklik Modelleri

İsmini bilekliğinde taşımak isteyenler için isimli bileklik modelleri zarif tasarımlarıyla takı meraklılarını bekliyor. Sevdiklerinize kendilerini özel hissedebilecekleri birbirinden şık modellerdeki Atelier Petites Pierres isim bileklik çeşitlerinden birini hediye edebilirsiniz. Kişiye özel isim bileklik modellerini kendi isminizde hazırlatabilir, kolunuzdan hiç çıkarmak istemeyeceğiniz bir bilekliğe sahip olabilirsiniz. Harfli isimli bileklikler genellikle zincir bileklik olup pembe altın ve sarı altın kaplama olanların yanında 925 ayar gümüş bileklikler de bulunuyor. Yer ve zaman fark etmeksizin kullanabileceğiniz modellerden oluşan harfli isimli bileklik serisinde zorlanmadan size hitap edebilecek bir tasarım bulabilirsiniz.

Harf ve İsim Bileklik Kombinleri

Atelier Petites Pierres tecrübesi ve kalitesiyle hazırlanan harfli isimli bileklik koleksiyonları, gündelik ve özel günlerde kullanmak için oldukça ideal modellerden oluşuyor. Tarzınıza uygun olarak seçebileceğiniz, istediğiniz harflerle isim ya da mesaj şeklinde hazırlatabileceğiniz bilekliğiniz, günlük hayatta daima bileğinizde taşımak isteyeceğiniz şıklık ve zarafette tasarlanıyor. Tasarım isimli bileklik modelleri arasında zevkinize ve tarzınıza göre seçtiğiniz bilekliklerinizi özel günlerde şık kıyafetlerinizle de kombinleyebilirsiniz. Harfli isimli bileklikler arasından gold renklerdeki bilekliklerinizi özel günlerde daha rahat kullanabilir, kıyafetlerinize ışıltı katabilirsiniz.

Harf ve İsimli Bileklik Fiyatları

Kaliteden ödün vermeden özenle tasarlanan harf bileklik çeşitleri, kullanıcıların istekleri doğrultusunda kişiselleştirilebiliyor. Takı tutkunları, kendileri için anlam ifade edecek şekilde hazırlatacakları bilekliklerin fiyatları hakkında araştırma yaparak, bütçelerine uygun bir ürün seçebilirler. Harfli, isimli bileklikleri ister kendiniz isterseniz de sevdikleriniz için hazırlatabilirsiniz. Modern ve şık harfli bileklik modelleri arasından tarzınıza en uygun bilekliği bulabilmek için Atelier Petites Pierres sayfasındaki ürünleri inceleyebilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize göre bir model seçebilirsiniz.

Sıralama seçin
  • T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.