Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kelepçe Bileklikler

Resmi bir elbisenin, günlük rahat bir kıyafetin en önemli tamamlayıcı aksesuarlarından biri bilekliklerdir. Atelier Petites Pierres’de sade günlük modellerden kombinin önemli parçası olabilecek iddialı bilekliklere kadar birçok bu tarz ürün çeşidi bulunuyor. Kelepçe bileklikler de klasik dizaynı modern elementlerle buluşturması sebebiyle son zamanların trend modelleri arasında yer alıyor. Kelepçe bileklik hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılabilecek birçok farklı modele ve tasarıma sahiptir. Bu geniş ürün skalası sayesinde, kelepçe bileklikler ile rahatlıkla tarzını yansıtabilir ve kombininizi zevkinize uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer bileklikler tarzımın vazgeçilmez bir parçası diyorsanız; birçok yeni ürünle karşınıza çıkan Atelier Petites Pierres kelepçe bileklik modellerine bakabilirsiniz.


Kelepçe Bileklik Modelleri

Atelier Petites Pierres sizlerin farklı ihtiyaçlarınızı anlıyor ve sizlere günlük hayattan resmi bir güne kadar birçok farklı ortamda kullanabileceğiz bileklik modellerini sunuyor. Bu anlayışla hareket eden Atelier Petites Pierres, çok çeşitli kelepçe bileklik modelleri üretiyor. Birçok farklı kültürün klasik tasarımlarını yansıtan bu bileklik modelleri, neredeyse hepsinin modern motiflerle ve tasarımlarla harmanlanmasıyla dikkat çekiyor. Eğer gündelik kıyafetinize uygun sade bir model arıyorsanız;Atelier Petites Pierres’in ‘Comfort Zone’ serisini inceleyebilirsiniz. Genellikle sade tasarımların yer aldığı bu seride zincirli bileklik modelleri, bilezik modelleri gibi modellerin yanı sıra boncuklu veya taş süslemeli modelleri de bulabilirsiniz. Ayrıca, yazılı bileklik sevenler için yazı işlemeli modellerde bulunuyor. Eğer renkli bilekleri seviyorsanız, birçok ip veya zincir üzerine eklenmiş taşların ve boncukların yer aldığı çok katmanlı bileklik modellerini inceleyebilirsiniz. Daha iddialı ve göz alıcı bileklik modellerinin bulunduğu ‘Show Time’ serisi ise Orta Doğu’dan Yunan geleneğine kadar birçok kültürün klasik tasarımlarından esinleniyor. Özel günleriniz için iddialı bir bileklik arıyorsanız ‘Show Time’ serisini inceleyebilirsiniz.

Kelepçe Bileklik Nasıl Kombinlenir?

Şık bir giyimin en önemli detaylarından biri aksesuarların kıyafetle uyumudur. Özel tasarım kelepçe bileklik modelleri ile Atelier Petites Pierres size işinizde, okulunuzda, özel davetlerde ve resmi ortamlarda kullanabileceğiniz çok geniş bir kelepçeli bileklik skalası sunuyor. Günlük kıyafette en çok tercih edilen tarz olan basic giyim tarzında kullanabileceğiz sade, zincirli veya ipli birçok model bulunuyor. Ayrıca yarı resmi zamanlarda kullanabileceğiniz yine sade ancak şık duran yarı kelepçeli modelleri kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Eğer renkli aksesuarları seviyorsanız ve canlı bir kombin oluşturmak istiyorsanız da renkli boncuklu ve taşlı modelleri tercih edebilirsiniz. Resmi veya özel buluşmalarda şık kıyafetinizi kaldıracak bir bileklik arıyorsanız ‘Show Time’ serisindeki modelleri inceleyiniz. Bunlara ek olarak, istediğiniz veya size uygun olduğunu düşündüğünüz yazılı bileklik modellerini tercih ederek modunuzu şık bir şekilde etrafınıza yansıtabilirsiniz. Hangi kıyafeti tercih ederseniz edin, Atelier Petites Pierres bileklikleri arasından kombinlerinize uygun modelleri bulabilirsiniz.

Kelepçe Bileklik Fiyatları

Atelier Petites Pierres kelepçe bileklik modelleri şık tasarım, kaliteli bileklik ve uygun fiyatın hepsini bir araya getirerek sizlere mükemmel bilekliği sunuyor. Bileklik fiyatları birkaç faktöre göre değişiyor. Modellerde genelde zincir kısmında altın, gümüş, pembe altın ve ip gibi farklı materyaller kullanılıyor. Bu farklılık ürün fiyatlarında çeşitliliğe sebep oluyor. Ayrıca sade modeller ile taş veya boncuk süslemeli modellerin fiyatı da kullanılan malzemelere göre değişiyor. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise ürünün işçilik değeridir. Çok fazla desen ve taş üzerine işleme içeren modellerin fiyatı da bu sebeple değişkenlik gösteriyor. Klasik ve modern tasarımın birleştiği modelleri ile Atelier Petites Pierres kelepçe bileklikleri sizleri bekliyor. Siz de Atelier Petites Pierres’in geniş ürün yelpazesinde kendi zevkinize ve farklı kombinlere uygun en şık kelepçe bileklikleri kolayca bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.