Kendine Hediye Alma Rehberi

27 Mart 2018
Kendine Hediye Alma Rehberi

Zaman o kadar baş döndürücü bir hızla akıyor ve herşey o kadar çabuk tüketiliyor ki hepimizde bir yetişme telaşıdır gidiyor.

Sabahları işe koşturuyor, öğleden sonra toplantıya yetişiyoruz, akşamsa maratonu en azından ertesi sabah kadar atlatmış olmanın geçici huzuruyla eve kendimizi zor atıyoruz. O da eğer sıkıcı bir iş yemeğine davetli değilsek!

Hayatımızda o kadar çok konu başlığı var ki hatırlamak için remindera kaydediyor, alarmlar kuruyor ve “sözde” önemli olan hiçbir şeyi unutmamak için çırpınıyoruz.

Bir tek şey dışında: Kendimizi…

En son ne zaman kendinize aynada şöyle bir bakıp : “Seni çok seviyorum” dediniz? Belki de hiç!

Özel günlerde arkadaşlarınızı, yakınlarınızı hediyelere boğuyorsunuz ya kendinize şimdiye kadar hiç hediye aldınız mı?

Hiç almadıysanız işte size kendi kendine hediye alma rehberi!

Reminder yerine mottolu bir bilekliğe ne derdiniz?

Hepimizi derinden etkilemiş, yaşam felsefemizi değiştirmiş kitaplar, şiirler ya da filmler vardır. Bunlarda geçen bir cümle kelime bile bizi mutlu etmeye yeter… Neden onlardan birini bileğinizde taşımıyor, her baktığızda ilk duyduğunuzda ya da okuduğunuzda hissettiğiniz mutluluğu hissetmiyorsunuz.

Doğal bir taşın enerjisi size iyi gelecektir.

Artık alternative tıp bile doğal taşların stresi azaltmaktaki etkisini kabul etmişken siz hala size iyi gelen taşı bilmiyor musunuz? Doğduğunuz ay ya da burcunuza göre taşınızı öğrenip bu taşı üzerinizde taşımak size gün boyu stresten arındıracaktır.

Monotonluğu faklı bir tarzla yenmeyi deneyin…

“Vücut zincir mi? Benim vücudum o kadar kusursuz değil ki! “ dediğinizi duyuyorum buradan. Belli ki hiç gömleklerinizin içine giymeyi denememişsiniz!

Gün boyu kolye yerinde takılacak bir vücut zincirini sizden başkası bilmeyecek ve karşıdan bakında çok derinlere inen gizemli bir kolye gibi görünecek. Bundan daha özel ne olabilir ki!

Ya da “Ben hiç büyük küpe takamam başımız ağrıtıyor!” diyenlerden misiniz? Meraklanmayın Atelier Petites Pierres’de büyük küpeler de tüy gibi hafif…

Kocaman bir çift küpenin şatafatı gün boyu enerjinizi değiştirecek sizdeki değişikliği daha ilk dakikadan herkes fark edecektir.

Hemen hiç beklemeden alışveriş listenizi oluştup en az her ay kendinize ufak da olsa bir hediye almalısınız!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.