Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kişiye Özel Bileklikler

Atelier Petites Pierres’in takı tutkunlarına kendilerini daha özel hissettirecek kişiye özel bileklik serisi şık tasarımlarıyla kullanıcılarını bekliyor. Atelier Petites Pierres kişiye özel bileklikler serisinin ürünleri zevklerinize ve isteklerinize göre oluşturabileceğiniz takılardan oluşuyor. Bilekliğinize istediğiniz mesajı yazdırabilir ya da dilerseniz üzerinde kendi burcunuzun simgesinin bulunduğu kişiye özel bilekliklerden seçebilirsiniz.


Kişiye Özel Bileklik Modelleri

Kişiye özel bileklik modelleri takı tutkunlarının kendi bilekliklerini tasarlayabileceği, ürünün üzerine istediği yazıyı yazdırabileceği şekilde hazırlanıyor. Atelier Petites Pierres kişiye özel bileklik serisi, özel figürlerinin zirkondan ve safir taşlardan üretildiği modellerin yanında gümüşten ve altından üretilen seçenekleriyle, kullanıcılara kendilerini eşsiz hissedebileceği aksesuarları sunuyor. Geniş model seçenekleriyle üretilen kişiye özel tasarım bileklikler içinden seçtiğiniz modeli sevdiklerinize hediye edebilir, onlara kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Kelepçe bileklikler ve zincir bilekliklerin yanında ipli bileklikleri de şık ve estetik bir görünüm için kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Takı tutkunlarının vazgeçilmez aksesuarları olan bileklikler üzerine istenilen yazılar eklenebiliyor. Bununla birlikte burç bileklikleri de çokça tercih ediliyor.

Kişiye Özel Bileklik Kombinleri

Atelier Petites Pierres’in yeni koleksiyonu olan kişiye özel bileklikler, kullanıcıların isteklerine göre farklı tarz ve modellerde tasarlanıyor. Kullanıcılar kişiye özel bileklik bayan modellerini kendi zevklerine göre hazırlatıp, bilekliklerine istedikleri sözü, kelimeyi yazdırabiliyorlar. Birbirinden şık kişiselleştirilebilen bileklikleri bütün kıyafetlerinizle kolayca kombinleyebilirsiniz. Günlük kullanım için ipli bileklikler zarif ve rahat bir seçenek oluyor. Gold renklerde ve detaylarda bilekliklerinizi özel davetlerde şık kıyafetlerinizi daha gösterişli hale getirmek ve kombininize ışıltı katmak için kullanabilirsiniz.

Kişiye Özel Bileklik Fiyatları

Kişiye özel bileklikler sayesinde kendinizi daha özel hissedebilirsiniz. Farklı tarzlarda ve modellerdeki tasarımlar kullanıcıların zevklerine göre hazırlanıyor. Takılara gündelik hayatta ve özel davetlerde sıklıkla yer veren kullanıcılar için eşsiz parçalardan oluşan bileklik serisinin tüm modelleri sayfamızda mevcuttur. Ayrıca fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Kişiye özel bileklik fiyatları, ürünün tasarımı ve modeline göre değişiklik gösteriyor. Burçların simgesinden oluşan bileklikleri de kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Atelier Petites Pierres deneyimi ve tarzıyla üretilen kişiye özel bileklikleri inceleyebilir, sadece size özel bir ürün tasarlayabilirsiniz.

Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.