Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kişiye Özel Kolyeler

Gerek günlük gerekse de gece hayatınızın en göz alıcı aksesuarlarından birisi haline gelen kolyeler, kombinlerinizin vazgeçilmez parçalarından birisi oluyor. Son yıllarda en çok tercih edilen kolye modelleri ise kişiye özel kolyeler. Atelier Petites Pierres’in koleksiyonu içerisinde tarzınıza en uygun özel kolye modellerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz modeli kişiselleştirebilir, sizi yansıtan kolyeler ile tarzınızı daha iyi yansıtabilirsiniz. Herkesin kendisine en uygun tarzı yansıtabilmesini hedefleyen Atelier Petites Pierres, farklı stillere uygun yüzlerce çeşit kolye modeli ile kullanıcılarını karşılıyor. Beğendiğiniz kolye modeline şahsa uygun bir şekilde sahip olabilmeniz için Atelier Petites Pierres’in sunduğu seçenekleri inceleyebilirsiniz.


Kişiye Özel Kolye Modelleri

Herkesin şık görünmesini isteyen Atelier Petites Pierres, birbirinden farklı kolye modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen kişiye özel kolye modelleri ise isim kolye, madalyon kolye, künye kolye, burç kolye, harf kolye gibi kendinize ya da sevdiklerinize özel hale getirebileceğiniz şekillerde sizler için yeniden tasarlanıyor. Dilerseniz, kullandığınız doğal taşı kişiye özel kolye tasarımına monte ettirmeniz de mümkün. Kişiselleştirilmiş kolyenizi sizi yansıtacak şekliyle kullanabilirsiniz. Atelier Petites Pierres’in modern tasarımlı kişiye özel kolyeler, tarzınızı kolayca göstermenizi sağlıyor.

Kişiye Özel Kolye Kombinleri

Kıyafetlerin ve kombinlerin önemli parçalarından birisi olan kolyelerin, birbirinden farklı kombin seçenekleri bulunuyor. Kişiselleştirilmiş kolyeler ise hem gece kıyafetleriniz ile hem de günlük kıyafetlerinizle muazzam bir görüntü elde etmenize yardımcı oluyor. Gece kıyafetleriniz ile altın kaplamalı, taşlı kolyeleri tercih ederek, daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük kıyafetlerinizde ise isim ya da harf kolyeleri tercih ederek, günün şıklığını yakalamanız mümkün. Atelier Petites Pierres’ten tercih edeceğiniz kolye modelleri, her zaman stil sahibi görünmenizi sağlıyor.

Kişiye Özel Kolye Fiyatları

Kişiye özel kolye fiyatları üretiminde kullanılan materyaller ve kişiselleştirmenin büyüklüğüne göre farklı fiyatlara sahip olabiliyor. Atelier Petites Pierres kullanıcılarının her zaman ulaşılabilir fiyatta, beğendikleri modellere sahip olunmasını amaçlıyor. Bu sebeple ister kendiniz için isterseniz de sevdikleriniz için seçim yapın, beğendiğiniz kolyeleri uygun fiyat avantajlarıyla sunuyor. Kendiniz için özel kolye tasarımı yapmak ve şıklığı yakalamak istiyorsanız, Atelier Petites Pierres’in koleksiyonlarını inceleyin ve tarzınızı konuşturacak kolyeleri seçin.

Görünüm :
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.