Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kişiye Özel Yüzükler

Yüzükler, geçmişten günümüze her zaman stili, tarzı ve kişiliği yansıtan özel aksesuarlar olmuştur. Siz de tarzınız yansıtmak ve kendinize özel tasarımın gücünü keşfetmek istiyorsanız Atelier Petites Pierres kişiye özel yüzük koleksiyonlarını inceleyin. Markanın koleksiyonları arasında sizi yansıtacak ve kişiliğinizin ışıltısını yansıtacak çok seçenekler bulunuyor. Kendinize veya sevdiklerinize verilecek kişiye özel tasarım yüzükler hediye için mükemmel bir seçenekler oluyor. Atelier Petites Pierres, sevdiklerinize ve kendinize en güzel hediyeleri vermeniz için zarif ve şık tasarımlar sunuyor.


Kişiye Özel Yüzük Modelleri

Özel tasarlanan bu yüzüklerde birbirinden güzel seçenekler bulunuyor. İstediğiniz bir harfin yanında ince ve zarif bir taşla tasarlanmasını isteyebilirsiniz. Ya da istediğiniz sayıları yan yana gelecek şekilde tasarlayabilirsiniz. Altın kaplama ya kristallerle tamamlanan modeller üretilirken, istediğiniz materyali de seçme şansınız bulunuyor. Şahsi isteklerinizi belirterek sizi yansıtan tasarım bir yüzük sahibi olabilirsiniz. Kişiye özel tasarım yüzük modelleri tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanıyor. Sevgililer veya yaşgünleri gibi en güzel günlerde sevginin sonsuzluğunu ifade edecek tasarımları sipariş edebilirsiniz. Hayalinizde bir tasarım varsa bunu da paylaşabilir, isteklerinize göre tamamen sizi yansıtan tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kişiye Özel Yüzük Kombinleri

Kişiliğinizi yansıtacak tasarım aksesuarlar, şık kombinler yapmanız kadar sevdiklerinize ve çevrenize tarzınızı göstermenizi de sağlıyor. Kişiye özel yüzük modelleri her kullandığınızda tarz olduğunuzu hissettirecek aksesuarlar sunuyor. Atelier Petites Pierres kişiye özel yüzük tasarımları istediğiniz malzemeyi ve istediğiniz rengi seçme özgürlüğü veriyor. Harflerden ya da rakamlardan istediğiniz mesajı verecek yüzük tasarlanıyor. Sonsuzluğu simgeleyen, özel bir günü simgeleyen bir adı simgeleyen yüzük tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bu tasarımları spor kıyafetlerinizden klasik kıyafetlerinize kadar her türlü kombininizde kullanabilirsiniz. Şık bir gece için sizi yansıtan tasarım bir yüzük kombininizi tamamlayacak bir aksesuar olacaktır.

Kişiye Özel Yüzük Fiyatları

Kişiye özel tasarlanan yüzük modellerinde avantajlı fiyat seçenekleri sunuluyor. Harfli ya da rakamlı yüzüklerde fiyatı, seçilen materyal belirliyor. Yüzüklerde taş ve farklı materyaller de olabiliyor. Seçilen tasarımlarda fiyat kişinin isteklerine göre değişebiliyor. Kişiye özel yüzük modelleri oldukça uygun fiyat avantajlarıyla sizi bekliyor. Sevdiklerinize en güzel ve içten hediyeyi verebilirsiniz. Ya da kişiliğinizi yansıtan bir aksesuar tasarlanmasını isteyebilirsiniz. Kendi baş harfiniz ve sevgilinizin baş harfini yan yana bir yüzükte görebilirsiniz. Kişiye özel tasarım yüzükler, en güzel anları ölümsüzleştiriyor.

Görünüm :
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.