Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kol Takıları

Kol takısı, her zaman popülerliğini korumuş aksesuarlardan biridir. Her zaman trendde olan, değişen modayla birlikte kendine yer bulmuş şık parçalardır. Özellikle kadınların tercih etmesinin yanında günümüzde erkekler de kol takılarını sık sık kullanır. Atelier Petites Pierres hem kadınlar hem erkekler için günümüz modasına uygun, yaratıcı, sıradışı kol takılarını , sunuyor. Hem günlük hayatta hem şık bir davette herkesin sahip olmak istediği farklı tasarımlarla takı severleri buluşturuyor. Atelier Petites Pierres, her zevke hitap edebilecek, her tarzın kullanabileceği renk ve modellerde kol takıları tasarlıyor.


Kol Takısı Modelleri

Atelier Petites Pierres farklı tasarımlarla takı severlerin karşısına çıkıyor.Kadınlar için oldukça yaratıcı, dikkat çeken kol aksesuarları , bulabilirsiniz. Sıradan modellerin aksine Atelier Petites Pierres farklı tarzlara hitap eden kol zincirleri , tasarlıyor. Gold renkte tasarlanan kol zincirlerinin üzerinde farklı işlemelere, renkli taşlara yer veriliyor. Kol zincirleri kola takılınca alt alta sarkan birden çok zincirle şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor. Bu şık görüntü sayesinde dışardan çok hoş tepkiler alabilirsiniz. Erkekler için ise tasarım kol düğmesi modelleri, göze çarpıyor. Klasik kol düğmelerinden sıkıldıysanız farklı renk ve modellerde kol düğmeleri, bulabilirsiniz. Atelier Petites Pierres, düz renklerin yanı sıra yazılı modellerden hoşlananlar için çok fazla seçenek sunuyor. Romantik yazılı kol düğmeleri tercih etmek isteyenler için uygun modeller bulunuyor. Ayrıca Atelier Petites Pierres erkeklerin günlük hayatta rahatça kullanabilecekleri esprili modelleri ile dikkat çekiyor. .

Kol Takıları Nasıl Kombinlenir ?

Kadınların ilgisini çekecek olan kol takıları şık, askılı veya kolları açık bir gece kıyafeti ile çok rahat kombinlenebilir. Kolunuzdaki ışıltıyla dikkatleri üzerinize çekebilir ve gecenin parlayanı olabilirsiniz. Atelier Petites Pierres kol takısı , veya kol zinciri yalnızca şık bir kıyafetle değil gündelik hayatınızda yer verebileceğiniz, zorlanmadan kullanabileceğiniz kol aksesuarları içindedir. Rahat basic bir tişört ve bir jean ile kol zincirinizi kombinleyebilir, gündelik hayatınıza bir ışıltı katabilirsiniz. Hem spor hem şık bir görüntüye bu aksesuarlar ile sahip olabilirsiniz. Gold renkte kol takıları ve zincirleri olduğundan her renk elbise veya tişört ile çok rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Erkekler için tasarlanan kol düğmeleri de klasik modellerden sıkılan, ceketinde veya gömleğinde bir hareketlilik olmasını isteyen erkeklere hitap edebilir. Bu kol düğmeleri takım elbisenize farklı bir hava, bir gösteriş katabilir. Dikkat çekici ve esprili bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilir. Ayrıca sevgiliniz veya eşinizle bir aktivite yapacağınız zaman romantik yazılara sahip kol düğmelerini de kullanabilirsiniz. Kadınlar da belirttiğimiz gibi erkekler de her renk gömlek veya cekette çok rahat bir şekilde bu kol düğmelerini tercih edebilir.

Kol Takısı Fiyatları

Kadınlar ve erkekler için tasarlanan farklı modelleriyle dikkat çeken kol takısı fiyatları birbirinden farklılık gösterir. Kadınlar için mevcut olan gold renkte, işlemeli veya üzerinde farklı renkler de taşlar olan kol takıları veya kol zincirlerini birbirine benzer fiyatlarda satın alabilirsiniz. Bu takılar arasında çok uçuk bir fark yoktur. Günümüzdeki fiyatlara göre oldukça uygun bir fiyatla elde edebilir günlük yaşamınızda sık sık tercih edebilirsiniz. Erkekler için hazırlanan farklı tarz kol düğmelerinin fiyatları birbiriyle aynıdır. Erkekler kadınlara göre kullanacakları takıya belki çok fazla bütçe ayırmak istemiyor olabilirler ancak Atelier Petites Pierres oldukça uygun fiyatlar sunuyor. Erkeklerin de zorlanmadan küçük bir bütçeyle şık bir görüntüye sahip olmalarını sağlıyor. Bütçenizi sarsmadan kadınların veya erkeklerin günlük hayatta sıradışı görünmelerine katkı sağlıyor.

Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.