Künyeler

Takılar günlük hayatta, iş hayatında ya da özel davetlerde şık kombinleri tamamlayan ufak dokunuşlar eşliğinde kadınların beğenisini topluyor. Bileklikler ise zarif ve şık bir görünüm için en sık tercih edilen takılardan biridir. Atelier Petites Pierres künye bileklik modelleri, ilgi çekici tasarımlarıyla tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor. Romantik ve anlamlı mesajlar içeren künye bileklik modelleri arasından kendinizi ve duygularınızı en iyi ifade edebileceğini düşündüğünüz parçayı seçebilir, her tarzdan kıyafetinizle kolayca kombinleyebilirsiniz. Günlük hayatta sade ve şık künye bileklikler kullanabileceğiniz gibi, özel davetlerde gösterişli ve ışıltılı modellerdeki künye bileklikleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Işığınızı yansıtabileceğiniz birbirinden şık tasarım künye bileklikleri Atelier Petites Pierres koleksiyonlarını inceleyerek bulabilir, bu bilekliklerle en sade kıyafetlerinize bile iddialı bir hava katabilirsiniz.


Künye Bileklik Modelleri

Günlük hayatta en çok tercih edilen takılardan olan bileklikler, künye bileklik modelleri ile kolunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz bir zarafete sahiptir. Modern ve estetik yapısıyla künye bileklikler; farklı modelleriyle her zevkten takı tutkununa hitap edebilecek özelliklerde tasarlanıyor. Kadın künye bileklikler, hoş bir hava yakalamak isteyen kadınların gözde takılarından olmaya devam ediyor. Kadınlar her gün kullanabilecekleri, kollarından çıkarmak istemeyecekleri künye bileklik modelleri içinden kendilerini en iyi ifade edebileceğini düşündükleri ürünleri Atelier Petites Pierres koleksiyonlarında buluyor. Özel davetlerde şık kıyafetlerle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz tasarım künye bileklikler; Atelier Petites Pierres tecrübesi ve kalitesiyle üretiliyor ve sizlere sunuluyor. Atelier Petites Pierres künye bileklik koleksiyonları arasında farklı kullanım alanlarına göre özel olarak tasarlanmış modelleri kolayca bulabilir, bu bileklikleri kıyafetlerinizle tarzınıza uygun bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Ayarlanabilir künye modelleri sayesinde bileğinizin boyutuna göre ürünün uzunluğunu kendiniz ayarlayabilir, istediğiniz gibi kullanım şeklini rahatça değiştirebilirsiniz. Kişiselleştirilebilen künye bileklikler size daha özel bir kullanım imkanı sunuyor. Bilekliğinizin üstüne istediğiniz yazıları yazdırabilir, sizin için özel olan tarihleri ekletebilirsiniz.

Künye Bileklik Kombinleri

Künye bileklik kadın modelleri kullanıcılar için oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Günlük ve rahat bir kullanım için tasarlanan deri künye bilekliklerle kendinizi özel hissedebilirsiniz. Özel davetler ya da gece kullanımı için tercih edebileceğiniz gold renkli bileklikler size daha zarif bir hava katar ve gösterişli tasarımlarıyla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yer ve zaman fark etmeksizin kullanabileceğiniz tasarım künye bileklik modelleri her türlü kıyafetinizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz şekilde üretiliyor. Şık ve zarif Atelier Petites Pierres künye bileklikleri ister gündelik yaşantınızda isterseniz özel davetlerde kullanabilir, ışıltınızı artırabilirsiniz. Sade kıyafetlerinize bile gösterişli bir hava katabilecek bileklikler sayesinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Deri ve ip detaylı bileklikler günlük kıyafetlerinize hem rahat hem de hoş bir hava katarken, gold renkli künye bilekliklerle özel davetlerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Künye Bileklik Fiyatları

Özel tasarımları ve ilgi çekici tarzlarıyla hem günlük hayatta hem de gece kullanımı için sıklıkla tercih edilen künye bileklikler, zarif ve hoş modelleriyle dikkatleri üstünde topluyor. Takı tutkunlarının künye bileklik bayan modelleri içinden tarzlarına uygun bileklikleri bulabilmesi oldukça kolay. Farklı zevklerdeki kullanıcılara hitap edebilecek tasarımları olan Atelier Petites Pierres künye bileklik koleksiyonları, yeni ve modern ürünleriyle takı meraklılarını bekliyor. Künye bilekliklerin vazgeçilmezi olan kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri de künye bileklik fiyatları. Künye bileklik fiyatları, bilekliklerin modeline göre değişkenlik gösterebildiği gibi, üretim malzemesi farklı olan ürünlerin fiyatları arasında da değişkenlik görülebiliyor. Atelier Petites Pierres koleksiyonlarının birbirinden şık künye bileklik modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun olan modeli kolayca bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
  • T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.