Taçlar

Saç taçları günümüzde hem gündelik hayatın hem şık davetlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Kadınlar sıradanlığın dışında farklılık yaratmayı, göze çarpmayı seviyorlar. Bu nedenle saç taçlarını oldukça tercih ediyorlar. Atelier Petites Pierres, günümüz modasını yakından takip ettiği için farklı konseptlerde kullanmak için birçok tasarım saç taçları tasarlıyor. Siz de kendinize ve tarzınıza uygun saç tacı modellerini Atelier Petites Pierres’in geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.


Saç Tacı Modelleri

Atelier Petites Pierres, her zevke hitap edecek tasarım saç tacı modelleri üretiyor. Svarowski taşlı taç modeli isteğe göre pirinç üzerine altın, pembe altın ve gümüş kaplanarak tasarlanıyor. Tasarımında Svarowski taşları kullanılıyor. Esnek bir malzemeye sahip olduğundan herkesin baş yapısına göre ayarlanabiliyor. Bir diğer model olan altın kaplama saç aksesuarı, çok ince bir pirinç üzerine altın kaplanarak elde ediliyor. Sahip olduğu beyaz süet ipleri sayesinde arkadan bağlanabiliyor. İplerin ucunda kırmızı püsküller taca farklı bir hava katıyor. Bir diğer Svarowski detaylı model ise Svarowski taşlı saç aksesuarıdır. Bu modelde pirinç üzerine siyah rodyum kaplanıyor ve Svarowski taşları kullanılıyor. Bu model başınızın bir bölümünü tamamen sarıyor ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Atelier Petites Pierres’in tasarladığı tüy detaylı taç modeli de göze çarpan modeller arasında yerini alıyor. Pirinç üzerine altın kaplanarak tasarlanıyor. Siyah süet kordonları sayesinde arkadan bağlayıp başınıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, Atelier Petites Pierres ana malzeme olarak pirinç veya gümüş kullandığı ve üzerlerine kaplama yaptığı için ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını kullandıkları yüksek koruyucularla sağlıyor. Bu tasarım ürünlerin kaplama renklerini uzun süre koruyabilmeleri için sizin de kozmetik, kimyasal maddelerden, su ve nemli ortamlardan uzak tutmanızı öneriliyor. Deri, pamuk gibi kumaş cinslerini içeren ürünlerin suya dayanıklı olmadığını ve sizin de özenli bir şekilde kullanmanızı vurguluyor. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Taç Modelleri Nasıl Kombinleri?

Her zevke hitap edecek modellere sahip olan Atelier Petites Pierres sayesinde kadınlar her kombinlerine uygun taçları rahatlıkla satın alabilir. İstedikleri kombinle birleştirip kıyafetini tamamlayabilirler. Bu saç tacı modellerinden Svarowski Taşlı Taç modeli çok şık bir görüntüye sahip. Bu modeli akşam bir yemeğe giderken üzerinizde küçük farklılıklar yaratmayı seviyorsanız, rahatlıkla kullanabilir ve gözleri üzerinizde hissedebilirsiniz. Altın Kaplama Saç Aksesuarı eski zamanlarda yaşamak isteyenlere hitap eden bir model olabilir. 70’lerin hippi tarzını yansıtan bu model vintage kıyafet sevenlerin vazgeçilmez bir modeli haline gelebilir. Ayrıca sahip olduğu kırmızı püsküller ile rengarenk bir kombin yaratabilirsiniz. Svarowski taşlarından vazgeçemeyenler için Svarowski taşlı saç aksesuarı kesinlikle tercih edeceğiniz tasarım bir model olabilir. Özellikle şık bir davette elbisenizin ışıldamasını sağlayacak taşları ile sizi tamamlayabilir. Çok farklı bir havaya, görünüme sahip olmanızı sağlayabilir. Tüy detaylı taç modeli gündelik hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz bir model olarak dikkat çekiyor. Bir arkadaşınızla kahve içmeye gittiğinizde gündelik kıyafetinize şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

Taç Fiyatları

Atelier Petites Pierres, son zamanların trendine uygun hem günlük kullanıma hem şık bir davete uygun tasarımları ile aksesuar sevenlerin karşısına çıkıyor. Kullanmak istediğiniz yere, kıyafete göre birçok farklı, şık, gösterişli veya sade modeller bulabilirsiniz. Atelier Petites Pierres, saç taçlarında kullandıkları taşlara, kaplamalara, kumaş cinslerine göre fiyatlarını belirliyor. Ürünlerinin içinde Svarowski taşlarına oldukça yer vermelerine rağmen fiyatlar oldukça uygun ve ekonomik seviyelerde bulunuyor. Ekonomik açıdan zorlanmadan satın alabileceğiniz birçok model bulabilirsiniz. Şık ve farklı bir görünüm tercih edenler için vazgeçilmez adres olan Atelier Petites Pierres ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Sıralama seçin
  • T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.