Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Şahmeranlar

Şahmeran, son zamanların vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alır. Kadınlar için sıradan takıların dışında çok farklı bir yere sahip olan şahmeran günümüzde oldukça tercih edilen bir aksesuar haline gelmiştir. Şahmeran, farklı olmayı, göze çarpmayı isteyenlerin vazgeçilmez takısıdır. Atelier Petites Pierres son zamanların modası olan şahmeranı farklı tasarımlarıyla yorumluyor. Modanın akışına uygun her kadına hitap edebilecek farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Atelier Petites Pierres şahmeranlar her kadının sahip olmak isteyeceği aksesuarlar arasında yerini alıyor. Atelier Petites Pierres, kadınların şıklığını tamamlayacak şahmeran modelleri tasarlıyor.


Şahmeran Modelleri

Modayı yakından takip eden Atelier Petites Pierres her tarza hitap eden şahmeran bileklik modelleri tasarlıyor. Kadınların isteklerini karşılayacak nitelikte modeller üretiyor. Bu modeller altın, gümüş, pembe altın ve siyah rodyum kaplama ile tasarlanıyor. Günlük hayatlarında gösterişten uzak, sadeliği seven kadınların tercih edebileceği çok sade, zarif modeller bulunuyor. Taşsız, işlemesiz yalnızca zincir modelleri ile sadeliğinizi zarif bir görüntüye kavuşturacak modellere sahip olabilirsiniz. Atelier Petites Pierres, sadelikten yana olmayan gösterişi, abartıyı seven kadınlar için ise yine birbirinden güzel, dikkat çekici şahmeran modelleri tasarlıyor. İsteğinize uygun çiçek, nazar boncuğu, sonsuzluk işareti, yıldız veya kalp gibi birçok figürü konu alan şahmeran modelleri bulabilirsiniz. Atelier Petites Pierres, ayrıca gold ya da gümüş renkte şahmeranların yanında siyah taşlı şahmeranları ile dikkat çekiyor. Bu tarz model şahmeranlar siyah rodyum kaplama ile kaplanarak tasarlanıyor. Bu farklı modeller ile elinizde her an ışıldayan, kendini gösteren modellere sahip olabilirsiniz. Ayrıca kolunuza uygun uzatma zincirleri; elinizde duruşunu sabitlemek için size kolaylık sağlıyor.

Şahmeranlar Nasıl Kombinlenir ?

Atelier Petites Pierres birçok farklı model şahmerana imza atıyor. Şahmeranların kullanımı belki de diğer takılara göre biraz daha zor görünebilir. Ancak zevkinize ve isteğinize göre şahmeran satın aldığınızda bunu kombinlemek çok daha kolay olabilir. Atelier Petites Pierres çok fazla tasarım şahmeranlara sahip olduğu için isteğinize uygun şahmeranlar bulmanız oldukça kolay olabilir ve bu durumda kombinlenmesi size zorluk değil zevkle yapılan bir hobi haline gelebilir. Sade, gösterişten uzak şahmeranları günlük hayatınızda çok daha rahat kullanabilirsiniz. İş yerinizde veya bir arkadaşınızla buluştuğunuzda sade bir şahmeran size zarif ve kibar bir görünüm sağlayabilir. Akşam herhangi bir davete katıldığınızda ise daha gösterişli, içinde çiçek, yıldız gibi simgeler içeren şahmeranlar tercih edilebilir. Ayrıca bu gösterişli tasarım şahmeran modelleri günlük hayatınızda da üzerinize bir hareketlilik katması için kullanabilirsiniz. Bu kullanım size bir ışıltı katabilir. Bu kombinlere ek olarak hayatlarında siyahın asilliğinden vazgeçmeyen birçok kadın olabilir. Atelier Petites Pierres’in sahip olduğu siyah taşlı modeller siyahtan vazgeçemeyenlerin tercihi olabilir. Siyah tutkunları, bu şahmeran modelleri ile kıyafetlerini tamamlayabilirler.

Şahmeran Fiyatları

Farklı tasarım şahmeran modelleri ile dikkat çeken Atelier Petites Pierres, son zamanlarda kadınların vazgeçilmezi haline gelen bu aksesuarı uygun fiyatlar ile sunuyor. Şahmeran fiyatları modellere ve özelliklerine göre birbirlerinden farklılık gösteriyor. Sahip olduğunuz tarza ve kullanım amacınıza göre bütçenize uygun fiyatta bir şahmeran modeli bulabilirsiniz. Sizi zorlamayacak fiyatlar ile kıyafetinizi şık bir aksesuar ile destekleyebilir, farklı ve etkileyici görünüme sahip olabilirsiniz. Atelier Petites Pierres, ayrıca sizler için uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Atelier Petites Pierres hem şık hem uygun fiyatta şahmeran isteyenler için vazgeçilmez bir adres. Bir kez aldıktan sonra memnun kalıp, alışkanlık edinip sürekli alışveriş yapacağınız bir marka olabilir.

Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.