Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
İçerik Menü

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ATELIER PETITES PIERRES'e  uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz,tam ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından ATELIER PETITES PIERRES garantisi ile size teslim edilecektir. Şirketimiz UPS kargo firması ile işbirliği içindedir. Ürünlerinizin kargo teslimi yapıldığı anda size kargo takip numarası içeren bir e-posta gönderilir. Bu takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. 

ATELIER PETITES PIERRES on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanımaktadır.

Önemli Not : Gün içinde saat 13.00'dan sonra verilen siparişler için işlemler ertesi günden itibaren başlayacaktır. Cuma 13.00'dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme konulacaktır. 

ATELIER PETITES PIERRES olarak hayallerinizi gerçekleştirmek bizim için önemli olduğundan özel günler ve durumlar ile ilgili bizlerle atelier@petitespierres.com e-posta adresimizden irtibata geçerseniz imkanlar dahilinde elimizden geleni yaparız.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.