Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Koleksiyon
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kombin Yüzükler

Birbirinden farklı şekillerde özel stiller yaratmanızı sağlayan kombin yüzükler, aksesuarda macera zamanını başlatıyor. Yepyeni bir aksesuar deneyimine merhaba deyin. Atelier Petites Pierres yüzük setleri, zamanın ötesinde size ait bir şıklık sağlıyor. Kombininizin şıklığını ön plana çıkaracak bu yüzükleri hem farklı farklı modellerle birlikte hem de uyumlu olanlarla kullanabilirsiniz. Marka, ikili yüzüklerden zincir yüzüklere, beşli setlerden diğer setlere kadar sizi ve tarzınızı yansıtacak şıklıkta ve çeşitlilikte ürünler sunuyor. Siz de sayfamız üzerinden bu tarz, şık yüzükleri inceleyebilir, uygun fiyatlarla gece ya da gündüz kullanımınıza uyacak yüzükler satın alabilirsiniz.


Kombin Yüzük Modelleri

Kombin yüzüklerde sizi oldukça etkileyecek farklı modeller bulunuyor. Playgorund koleksiyonunda ikili yüzük seti, beşli yüzük seti seçeneklerinde farklı modelleri değerlendirebilirsiniz. Show Time koleksiyonunda ise gotik detaylı ikili yüzük, taş detaylı ikili yüzük, birbirini tamamlayan motifli yüzükler gibi seçenekler yer alıyor. Bazaar koleksiyonunda ise şans temalı ikili yüzük, zincirli yüzük, üçlü yüzük seti, renkli kombin yüzük seti gibi farklı tasarımlar tercih ediliyor. Birbirinden farklı tasarımlarla sunulan kombin yüzük modelleri eğlenceli kombin olanakları da sunuyor. Sade ve romantik kombinler yaratabileceğiniz gibi ruhunuzu yansıtacak gotik tarzda kombinlerde yaratabilirsiniz. Sofistike bir tarz yaratmak için ince detaylı kombin yüzükleri tercih edebilirsiniz. Sokak modası tarzını yaratmak için geometrik şekilli yüzük setleri oldukça hoş seçenekler sunuyor. Beşli yüzükler tüm elinize estetik bir tarz oluşturmanızı sağlıyor. Birbirini tamamlayan modeller elinizin estetik ve şık bir görünüme sahip olmasına olanak veriyor. Tribal yüzük setleri tarzınızda yenilikçi şeyler deneme fırsatı yaratıyor. Atelier Petites Pierres kombin yüzük seti modelleri ile kendi tarzınızı yaşatırken farklı tarzları da deneme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yüzük Kombinleri

Atelier Petites Pierres size oldukça fazla seçenek sunuyor. Ruh halinize göre istediğiniz yüzük kombinleri yapabilirsiniz. Giydiğiniz kıyafetlere göre zincirli ya da çoklu yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. İstediğiniz üçlü yüzük setini seçerek farklı kombin seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Üç yüzüğü farklı parmaklarda ya da aynı parmakta kombin yapma olanağınız bulunuyor. Kombin yüzükler size eğlenceli, özünüze uygun tasarımlar yapma olanakları sağlıyor. Kombin yüzükleri çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Ayrı ayrı ya da yan yana istediğiniz şekilde kombinleyebilirsiniz. Bu sayede her gün başka bir stil yaratabilirsiniz. Bu yüzükler sizi eğlenceli bir yapboz oyununa davet ediyor. Parmaklarınızda bu yüzüklerle şahane tasarımlar keşfedebilirsiniz. Birbirini tamamlayan benzer parçalar, zincirle birbirine bağlı yüzük setleri, elinize her baktığınızda sizi özel hissettirecektir. Bu kombin yüzüklerle asla sıkılmazsınız, çünkü çoklu yüzükler birbirinden eşsiz kombinler yapma fırsatı sunuyor. Çoklu yüzükleri istediğiniz farklı konseptlerde kullanabilirsiniz. İsterseniz yan yana aynı elde ya da iki elinizde farklı parmaklarda... seçim tamamen size ait. Üstelik her gün yeni bir şeyler keşfetme şansınız da bulunuyor.

Kombin Yüzük Fiyatları

Kombin yüzüklerde avantajlı fiyat seçenekleri bulunuyor. Kampanyalı yüzük setlerini oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Çok çeşitli kombinler yapabileceğiniz çoklu yüzüklerde fiyat açısından da memnun kalacağınız seçenekler yer alıyor. Çoklu yüzük modelleri yüzük sayısı ve tasarım detaylarına göre farklı fiyatlandırılıyor. Zincirli yüzük modellerinde de aynı durum söz konusu. Tasarım detayları her zaman fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Özel tasarım yüzük farkını memnun kalacağınız fiyat olanaklarıyla temin edebilirsiniz. Üçlü yüzük modelleri koleksiyona göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Her koleksiyonun ilham aldığı temalar farklıdır. Vahşi ruha hitap eden gotik tarzlar ya da daha sade romantik tarzlarda olan modeller de bulunuyor. Seçtiğiniz kombin yüzükleri kıyafetinize göre farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Bazen yüzükleri tekli olarak da takabilirsiniz. Kombin yüzükler ile birçok seçeneğe sahip olursunuz. Uzun yıllar size eşlik edecek özel tasarım kombin yüzükler fiyatlarıyla da sizi memnun edecek seviyede bulunuyor. Sayfamızdan markanın tüm kombin yüzüklerini inceleyebilir, tarzınızı yansıtacak, yeni bir tarz denemenizi sağlayacak yüzüklerden satın alabilirsiniz.

Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.